STAGEPLAATSEN

Ben je op zoek naar een leuke en leerzame stageplaats met goede begeleiding? 

De AcOA biedt leerwerkplekken op vijf verschillende vo-scholen voor studenten die een voltijd- of deeltijdopleiding volgen voor een tweedegraads bevoegdheid en voor studenten die een master of minor volgen aan een universitaire lerarenopleiding. Iedere school heeft zijn eigen karakter, zodat jij kunt kiezen voor de omgeving die het best bij jou past!

Heb je belangstelling voor een stageplaats? Informeer dan bij het stagebureau van je eigen instituut op welke scholen nog stagevacatures zijn. Als er plek is, stuur dan meteen een mail naar één van onze schoolopleiders en je motivatiebrief met cv. Weet je nog niet zeker bij welke school jij het beste past? Ook dan nodigen we je uit om contact op te nemen met één van onze schoolopleiders om de mogelijkheden te bespreken.

Schoolopleiders:

Contact m.b.t  tweedegraadbegeleiders:

ML-Oostpoort - Anya Beemster - a.beemster@msa.nl

MLA - Annebeth Grootenhuis - a.grootenhuis@msa.nl

Spinoza Lyceum-Gemma Broekmeulen-g.broekmeulen@spinozalyceum.nl

Spinoza20first - Zoe de Smet - z.desmet@spinoza20first.nl

OSB - Thomas Nas - ThomasNas@osbijlmer.nl

Contact m.b.t. eerstegraadbegeleiders:

ML-Oostpoort - Karen van der Eng  - k.eng@msa.nl 

MLA - Arend Spierenburg - a.spierenburg@msa.nl,

Spinoza Lyceum-Nellie Wagner-n.wagner@spinozalyceum.nl 

Spinoza20first - Anna Gribling - a.gribling@spinoza20first.nl

OSB - Gijs de Vries - GijsdeVries@osbijlmer.nl

Instituutsopleiders:

HvA:

Jiska Kniep

Joke Morshuis

Klaas van der Laan 

Armin Viergever

Frans Kranenburg

UvA:

Helen van Hoorn

Breitner Academie:

Jolanda Jenniskens

Stagecoördinatoren:

Mirte Engelhard - UvA

Jasper Hooimeijer - HvA

Janneke Alink - Breitner

Schoolleiders:

Sander Jacobs - ML-Oostpoort

Jan Paul Beekman - Sp. Lyceum

Wrister Grommers - MLA

Maryse Knook - OSB

Babs Sirach - Spinoza20first

Instituutleiders:

Frits Rovers - HvA

Carla van Boxtel - UvA

Rafael van Crimpen - Breitner

Penvoerder:

Alle van Steenis

 

Programmaleider:

Jeroen Verzijden