top of page

STAGEPLAATSEN

Ben je op zoek naar een leuke en leerzame stageplaats met goede begeleiding? 

De AcOA biedt leerwerkplekken op vijf verschillende vo-scholen voor studenten die een voltijd- of deeltijdopleiding volgen voor een tweedegraads bevoegdheid en voor studenten die een master of minor volgen aan een universitaire lerarenopleiding. Iedere school heeft zijn eigen karakter, zodat jij kunt kiezen voor de omgeving die het best bij jou past!

Heb je belangstelling voor een stageplaats? Informeer dan bij het stagebureau van je eigen instituut op welke scholen nog stagevacatures zijn. Als er plek is, stuur dan meteen een mail naar één van onze schoolopleiders en je motivatiebrief met cv. Weet je nog niet zeker bij welke school jij het beste past? Ook dan nodigen we je uit om contact op te nemen met één van onze schoolopleiders om de mogelijkheden te bespreken.

Schoolopleiders:

Contact m.b.t  tweedegraadbegeleiders:

ML-Oostpoort - Nathalie Kremers  - n.kremers@msa.nl

MLA - Charlotte Post - c.post@msa.nl

Spinoza Lyceum-Gemma Broekmeulen-g.broekmeulen@spinozalyceum.nl

Spinoza20first - Zoe de Smet - z.desmet@spinoza20first.nl

OSB - Zainab Iqbal - zainabiqbal@osbijlmer.nl 

 

Contact m.b.t. eerstegraadbegeleiders:

ML-Oostpoort - Anya Beemster - a.beemster@msa.nl 

MLA - Joosje Hoop - j.hoop@msa.nl

Spinoza Lyceum-Nellie Wagner-n.wagner@spinozalyceum.nl 

Spinoza20first - Anna Gribling - a.gribling@spinoza20first.nl

OSB - Gijs de Vries - GijsdeVries@osbijlmer.nl

Instituutsopleiders:

HvA:

Shinto Sanichar - r.m.sanichar@hva.nl 

Larissa Krawsczijk - l.m.e.krawczijk@hva.nl 

Tessea de Leur - t.l.de.leur@hva.nl 

Miriam Stadhouders - m.a.e.stadhouders@hva.nl 

UvA:

Mireille Hassemer 

 

Breitner Academie:

Wilma van Wijnen

Stagecoördinatoren:

Emma Bode - UvA

Jasper Hooimeijer - HvA

Lisette Deuzeman - Breitner

Mathieu Voorthuijzen - ALO

Secretariaat:
Floor Bazuin -f.bazuin@spinozalyceum.nl

Schoolleiders/stuurgroep:

Joyce de Grand - ML-Oostpoort

Jan Paul Beekman - Spinoza L.

Wendelien Hoedemaker - MLA

Frank Joop - OSB

Jan Paul - Spinoza20first

Instituutleiders:

Martijn Meerhoff - HvA

Carla van Boxtel - UvA

Roger de la Chambre - Breitner

Mathieu Voorthuijzen - ALO

Penvoerder:

MSA, Alle van Steenis

 

Programmaleider:

Jeroen Verzijden 

bottom of page